بیوگرافی
اینجانب سید محمد دبیرسیاقی متولد 30 بهمن ماه سال 1363 هستم.در محله قصرالدشت بدنیا آمدم و دوران کودکی خود را مانند همه بچه های آن دوره با شیطنت به اتمام رسانده و وارد دوران مدرسه شدم .تحصیلات ابتدائی را در مدرسه شهید دلخواسته منطقه 10 به پایان بردم.در این دوران همیشه یکی از شاگردان ممتاز کلاس بودم .البته این دوران برای همه شیرینی های خاص خود را دارد.
بعد از دوران ابتدایی وارد مقطع راهنمائی شده و توانستم با قبولی در امتحان ورودی مدرسه نمونه دولتی شهید مهدیقلی بیات وارد این مدرسه شوم.خاطرات بسیاری در این مدرسه داشتم که لازم است از معلمان خود تشکر و سپاس داشته باشم.
بعد از دوران راهنمائی وارد مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی شدم .با ورود به این مقطع در امتحانات مدارس مختلف شرکت کردم مانند دبیرستان مفید زنجان-انرژی اتمی و ... که در نهایت با قبولی در امتحانات ورودی دبیرستان علامه طباطبائی منطقه شش وارد این دبیرستان شدم .لازم است از پدر و مادر خود که در این مقطع زحمات زیادی برای بنده کشیدند تا بتوانم وارد دانشگاه شوم تشکر داشته باشم.
بعد از دبیرستان و پیش دانشگاهی وارد مقطع کنکور شدم و نهایت توانستم در رشته مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت قبول شوم.
در دانشگاه بمرور زمان علاقه زیادی به بحث برنامه نویسی پیدا کردم و توانستم با ورود به زمینه برنامه نویسی بازار بورس کمی در این شاخه علاقه ام را دنبال کنم و در نهایت با فارغ التحصیل شدن , دوره های مختلف برنامه نویسی را طی کردم و توانستم وارد این زمینه شوم.